Ghibstock 2013

Home $ Festivaluri $ Ghibstock 2013

by | May 8, 2013 | Festivaluri

Ghibstock 2013

Vor concerta: BloodPrint / Rehab Nation / Loud Empire / The Pass / Chilliez (Red Hot Chili Peppers tribute) / Zoom-Z

In acest an, prin dimensiunea caritabilă a evenimentului, fondurile strânse vor fi folosite la amenajarea unui punct de informare turistic şi a unui loc de unde se vor putea împrumuta cărţi. Prin acestea ne dorim să promovăm cititul în rândul tinerilor şi nu numai. Având în vedere faptul că oraşul nostru va deveni pilot al educaţiei şi Capitală Europeană a Tineretului, considerăm că acţiunile noastre vin în spijinirea acestor proiecte de mare anvengură. În implementarea proiectului ne bucurăm de sprijinul Consorţiului Organizaţiilor Studenţeşti Cluj, care a făcut posibil ca oraşul nostru să câştige titulatura de Capitală Europeană a Tineretului.

Abonează-te la newsletter ❤️

Periodic primești, direct în inbox, cele mai recente știri și recomandări.

Te-ai abonat cu succes!